KALİTE POLİTİKASI

Bilginet Akademi

Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve beklentileri tam olarak karşılamak için müşteri odaklı yaklaşımı, stratejilerimizin merkezinde konumlandırırız. Müşteri odaklı yaklaşımın başarısı için, insan kaynağının vazgeçilmez ve en önemli değeri olduğunu bilerek , sürekli gelişim ve kalite ve süreç odaklı bir çalışma ortamı yaratmayı hedefleriz. Başta insan kaynakları olmak üzere tüm kaynakların etkin kullanımını, yenilikçi ve yaratıcı çalışmalar, bilgi sistemleri ile destekleriz. Hedeflerimize ulaşmak için risk ve fırsatları değerlendirerek gerekli yönetim sistemlerini kurar ve düzenli gözden geçirerek sürekli geliştirmek için çalışmalar yaparız. Kalite Yönetim Sistemi ile ilgili uygulamaların gerçekleşmesini, gözden geçirilmesini ve sürekli iyileştirilmesini taahhüt ederiz.


Bilginet Akademi
CPD Sertifikası

Bize e-posta adresinizi vererek Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz

Süpervizyonlar
Her yerden izle!

Dersleri yanınızda taşıyın. İster telefonda, ister tabletinizde eğitimlerimizi istediğiniz zaman diliminde izleyebilirsiniz.

444 2 202

Facebook
Instagram
YouTube
Whatsapp
Copyright © 2017-2019 Bilginet Akademi | Tasarım & Yazılım: Lucid Dream Creative

Fundem Ece Erdem

Bilginet Akademi, her beceri seviyesine sahip bireylere yönelik online eğitim kurumudur.

CPD Sertifikası

İngiltere Merkezli CPDSO (Continuous Professional Development Standarts Office) tarafından eğitimlerimiz akredite edilmiştir.