Fundem Ece Erdem ile Oyun Terapisi Eğitimi

Oyun Terapisi Nedir? III

Facebook Instagram

"Oyun Terapisi Nedir? III’ modülünün içerisinde; “Çocuklara Yönelik Terapide Çalışılan Konular Nelerdir?" bunları detaylı bir şekilde inceleyeceğiz. İlk konumuz “Davranış Bozuklukları” olarak karşımıza çıkmaktadır. Arkadaşlarına kötü davranması, küfür etmesi gibi davranış bozukluklarını oyun terapi sürecinde nasıl yaklaşılması gerektiğini öğreneceğiz.

Diğer önemli konumuz; “Öğrenme Güçlüğü” olarak karşımıza çıkmaktadır. Çocuğun öğrenme güçlüğü ile yaşadığı sorunları oyun terapisi sayesinde nasıl çözebileceğimizin yollarını bu modül içerisinde ele alacağız. Sıkça karşılaştığımız sorunlardan; “Okula Uyum Sağlama” problemini de inceleyeceğiz. Modül içerisinde oyun terapisi ile bu sorunların çözüm yollarının ayrıntılarını daha net bir şekilde öğrenebileceksiniz.

Oyun Terapisi Eğitim Süresi: Toplam 85 saat ve ömür boyu erişim

Değerlendirmeler

4.7
Kursiyerler Bilginet Akademi'ye 5 yıldız üzerinden ortalama 4,7 puan veriyorlar.Yorumlar

Tanju Y.

Harika bir sistem üzerinden bir o kadar profösyonel eğitim sistemi içindeyiz emeği gecen herkese sonsuz teşekkürler...

Ahmet E.

Bizimle ilgilenen muhteşem bir kadronuz var.Ben üniversite öğrencisi olduğum için hepsi bir abla şefkatiyle yaklaştılar.Eğitimleriniz içinde çok teşekkür ederim,iyi ki varsınız 😊.

Şenol Y.

Eğitimleriniz online olduğu için, ben ve benim gibi düşünen kişiler çekimser kalıyor ve hiç muhatap dahi olmuyor. Bu yüzden bundan önce kesinlikle hayır dediğim ve hiç bir zaman kayıt dahi olmadığım Uzaktan eğitim sistemine beni ve benim gibileri kazandıracak oluyor olmanız aslında kelimeler ile anlatılmayacak bir durum olduğu için ne yazsam yetersiz kalacaktır. Öncelikle bana fikrimi değiştiren Nazlı hanım başta olmak üzere tüm Bilginet Akademi yöneticisi ve çalışanlarına TEŞEKKÜR EDERİM. İyi ki sizinle tanıştım, iyi ki size kayıt oldum düşüncemi ileterek daha nice ben gibilerin fikrini değiştirmeniz dileklerimle hepinize saygılar.

Tülin H.

Önce kendinle ilgili farkindalik yaratmama neden olan Bilginet akademi ailesine hayatim boyunca teşekkür edeceğim.. iyi ki varsiniz..

Bilginet Akademi
CPD Sertifikası

Bize e-posta adresinizi vererek Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz

Süpervizyonlar
Her yerden izle!

Dersleri yanınızda taşıyın. İster telefonda, ister tabletinizde eğitimlerimizi istediğiniz zaman diliminde izleyebilirsiniz.

444 2 202

Facebook
Instagram
YouTube
Whatsapp
Copyright © 2017-2019 Bilginet Akademi | Tasarım & Yazılım: Lucid Dream Creative

Fundem Ece Erdem

Bilginet Akademi, her beceri seviyesine sahip bireylere yönelik online eğitim kurumudur.

CPD Sertifikası

İngiltere Merkezli CPDSO (Continuous Professional Development Standarts Office) tarafından eğitimlerimiz akredite edilmiştir.