Bilginet Akademi

Sıkça Sorulan Sorular

Facebook Instagram

Online eğitim platformu nasıl çalışır?

Eğitim platformumuz 7/24 izleyebileceğiniz bir şekilde ulaşılabilir olmaktadır. Bu size istediğiniz zaman, istediğiniz yerden eğitimlerimize ulaşarak sınırsız eğitim olanağı sağlamaktadır.


Bilginet Akademi ödeme sistemi güvenli midir?

Bilginet Akademi’nin ödeme sistemi, kredi kartı bilgilerinizi kaydetmez. Kredi kartı ödeme ara yüzüne girdiğiniz kart bilgileri sadece bankanıza iletmek için kullanılabilir, görüntülenemez ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı tutulmaz. Bilginet Akademi sizlere güvenli alışveriş deneyimi sunmak için; Comodo EV 256 bit SSL sertifikasıyla düzenli bir şekilde korunmaktadır.


Bilginet Akademi kişisel verilerin korunması konusunda nasıldır?

Bilginet Akademi, “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” Aydınlatma beyanına şuradan ulaşabilirsiniz. Sistemimizde olan kişisel veriler arasında kullanıcılarımızın cihaz bilgileri, IP adresleri, ülke ve şehir bilgileri, kullandıkları tarayıcı türü ve dili, siteye giriş zamanları ve sayıları gibi bilgiler bulunabilir.


Bilginet Akademi’deki eğitmenleri neye göre seçtiler?

Eğitmenlerimizi alanında uzman kişilerden büyük bir titizle seçmekteyiz. Uzmanlığının yanı sıra öğreticilik yönü baskın kişilerden seçerek aldığınız eğitimden maksimum faydayı almanızı sağlamaya çalışmaktayız. Bu yüzden eğitimlerimiz sizlere en faydalı olabilecek şekilde bilimsel eğitim metotlarına göre hazırlanmaktadır.


Bilginet Akademi’den alacağım eğitim bana nasıl bir fayda sağlayacak?

Bilginet Akademi’den alacağınız eğitimin hayatınızın hangi alanına fayda sağlayacağını bilmeniz, eğitimden ne beklediğinize göre değişmektedir. Video eğitimlerimize ek olarak olarak canlı yayın ve süpervizyon sayesinde; adeta bir sınıftaymış gibi, “sınıf eğitim” mantığına büründürülmektedir. Canlı yayın ve süpervizyon’da eğitmenlerimizle diyalog kurabilir, dersler hakkında sorularınızı kendilerine sorabilirsiniz. Bu eğitim metotu sayesinde sınırlar olmadan sınıf eğitimi mantalitesinde kendinize fayda sağlamış olacaksınız.


Oyunun Terapötik Güçleri

Modül içerisinde, çocuğun psikososyal gelişimine katkı sağlamak isteyen oyun terapistinin, bunu oyun aracılığı nasıl yapması gerektiğine ulaşacağız. İlk modülün içerisinde; oyun terapisinin temeli olan “Oyunun Terapötik Güçleri”nden bahsedeceğiz. Bunlar; iletişim, duygusal düzenleme, ilişki geliştirme, ahlaki yargı, stresle başa çıkma, egoyu yükseltme, hayata hazırlık, kendini gerçekleştirme olarak görülmektedir. Bu modül içerisinde bu konuların ayrıntılı açıklamalarına ulaşabileceksiniz.

Değerlendirmeler

4.7
Kursiyerler Bilginet Akademi'ye 5 yıldız üzerinden ortalama 4,7 puan veriyorlar.


Yorumlar

Tanju Y.

Harika bir sistem üzerinden bir o kadar profösyonel eğitim sistemi içindeyiz emeği gecen herkese sonsuz teşekkürler...

Ahmet E.

Bizimle ilgilenen muhteşem bir kadronuz var.Ben üniversite öğrencisi olduğum için hepsi bir abla şefkatiyle yaklaştılar.Eğitimleriniz içinde çok teşekkür ederim,iyi ki varsınız 😊.

Şenol Y.

Eğitimleriniz online olduğu için, ben ve benim gibi düşünen kişiler çekimser kalıyor ve hiç muhatap dahi olmuyor. Bu yüzden bundan önce kesinlikle hayır dediğim ve hiç bir zaman kayıt dahi olmadığım Uzaktan eğitim sistemine beni ve benim gibileri kazandıracak oluyor olmanız aslında kelimeler ile anlatılmayacak bir durum olduğu için ne yazsam yetersiz kalacaktır. Öncelikle bana fikrimi değiştiren Nazlı hanım başta olmak üzere tüm Bilginet Akademi yöneticisi ve çalışanlarına TEŞEKKÜR EDERİM. İyi ki sizinle tanıştım, iyi ki size kayıt oldum düşüncemi ileterek daha nice ben gibilerin fikrini değiştirmeniz dileklerimle hepinize saygılar.

Tülin H.

Önce kendinle ilgili farkindalik yaratmama neden olan Bilginet akademi ailesine hayatim boyunca teşekkür edeceğim.. iyi ki varsiniz..

Fundem Ece Erdem

Sıkça Sorulan Sorular


Online eğitim platformu nasıl çalışır?

Eğitim platformumuz 7/24 izleyebileceğiniz bir şekilde ulaşılabilir.


Bilginet Akademi ödeme sistemi güvenli midir?

Bilginet Akademi’nin kullandığı sistem ISO; 27001:2013 kalite standartları ile korunma altına alınmıştır.


Bilginet Akademi kişisel verilerin korunması konusunda nasıldır?

Bilginet Akademi kişilerin verileri korunması kanunundaki kurallara büyük bir titizlikle uymaktadır.


Bilginet Akademi’deki eğitmenleri neye göre seçtiler?

Eğitmenlerimizi alanında uzman kişilerden büyük bir titizle seçmekteyiz. Sadece uzmanlık alanına değil aynı zamanda eğitmenlik yönü ağır basan kişilerden seçmiş bulunmaktayız.


Bilginet Akademi’den alacağım eğitim bana nasıl bir fayda sağlayacak?

Bilginet Akademi’den alacağınız eğitimi hayatınızın hangi alanına adapte etmenize göre değişmektedir. Uzaktan eğitim olarak görünen eğitimlerimizi canlı yayınlar ve süpervizyon ile bir sınıf eğitimi mantığına büründürmekteyiz. Sadece video eğitimleri izlemiyorsunuz aynı zamanda canlı yayın ve süpervizyonlarla hocalarla direkt diyalog kurarak


CPD Sertifikası

Bize e-posta adresinizi vererek Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz

Süpervizyonlar
Her yerden izle!

Dersleri yanınızda taşıyın. İster telefonda, ister tabletinizde eğitimlerimizi istediğiniz zaman diliminde izleyebilirsiniz.

444 2 202

bilginetakademi@hs02.kep.tr

Facebook
Instagram
YouTube
Whatsapp
Copyright © 2017-2019 Bilginet Akademi | Tasarım & Yazılım: Lucid Dream Creative

Fundem Ece Erdem

Bilginet Akademi, her beceri seviyesine sahip bireylere yönelik online eğitim kurumudur.

CPD Sertifikası

İngiltere Merkezli CPDSO (Continuous Professional Development Standarts Office) tarafından eğitimlerimiz akredite edilmiştir.