TARAFSIZLIK POLİTİKASI

Bilginet Akademi

Bilginet Akademi olarak, verilen hizmetlerin odak noktasında kalite olduğunu ve buna bağlı olarak faaliyetlerin gerçekleşmesinde yetkin ve işine bağlı uzmanlarla çalıştığını taahhüt ederiz. Bağımsızlık tarafsızlık ve gizlilik verdiğimiz hizmetlerin tüm süreçlerinde dikkate alınmaktadır. Bilginet Akademi eğitim talep eden mevcut ve potansiyel tüm kursiyerlere eşit uzaklıkta kalarak hepsine aynı şekilde davranır ve Başvuru, eğitim ve sınav süreçleri başta olmak üzere aynı süreçleri uygular.

İlişkide bulunulan tüm taraflara sunulan hizmetlerde açık, anlaşılır ve doğru bilgi verilir; taraflar hak ve yükümlülükleri konusunda tam ve doğru olarak bilgilendirilir.

Kişilerin şahsi menfaatiyle Şirket menfaatinin arasındaki olumsuz ilişki, çıkar çatışması durumudur. Tüm çalışanlarımız, faaliyet ve tasarruflarında şahsi menfaatleri yerine şirketin menfaati için en iyi sonucu verecek kararlara yönelirler.

Çalışanlar, yetki ve nüfuzlarını aile fertleri veya yakınlarının menfaati ya da ilişkide bulunduğu kişi ya da kuruluşlara farklı menfaatler elde etmesi yönünde kullanamazlar.

Yönetim Kurulu Başkanına raporlama yapan tüm yönetim ve çalışan kadrosu Bilginet Akademi’ nin politika ve değerlerinin her seviyede karşılanması ve hatasız hizmetlerle müşteri beklentilerinin karşılanması için gerekli yetki ve sorumluluklara sahiptir.

Kalite, Tarafsızlık, Bağımsızlık, Gizlilik ve diğer tüm değerlerin bir parçası olan bu politika Yönetim Kurulu Başkanımız tarafından onaylanmıştır.


Bilginet Akademi
CPD Sertifikası

Bize e-posta adresinizi vererek Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz

Süpervizyonlar
Her yerden izle!

Dersleri yanınızda taşıyın. İster telefonda, ister tabletinizde eğitimlerimizi istediğiniz zaman diliminde izleyebilirsiniz.

444 2 202

bilginetakademi@hs02.kep.tr

Facebook
Instagram
YouTube
Whatsapp
Copyright © 2017-2019 Bilginet Akademi | Tasarım & Yazılım: Lucid Dream Creative

Fundem Ece Erdem

Bilginet Akademi, her beceri seviyesine sahip bireylere yönelik online eğitim kurumudur.

CPD Sertifikası

İngiltere Merkezli CPDSO (Continuous Professional Development Standarts Office) tarafından eğitimlerimiz akredite edilmiştir.