logo

NLP PRACTITIONER Eğitimi

NLP, beyin yapısının inceliklerini keşfederek, günlük hayatınızda karşılaştığınız sorunların çözümlerini ve çıkan bu problemlere karşı nasıl baş edeceğimizi bulmaya çalışır.

17 VİDEO || Ömür boyu erişim

1

Zihin Dili Programlama (NLP) Nedir?

Zihin Dili Programlama dersinde; ‘NLP’ Neuro, Linguistic, Programming Tanımlamaları, NLP Tarihçesi, NLP Practitioner Eğitim Tanımı, Neden NLP Yapılmalı?, NLP Nerede Kullanılır?, İş Dünyasında NLP, Kişisel Gelişimde NLP, Psikoterapi ve Danışmanlık Hizmetlerinde NLP, NLP ile KOÇ’luk, Sağlık Hizmetlerinde NLP, Yaratıcılıkta NLP, Eğitimde NLP, Çocuk Eğitiminde NLP ve NLP’nin Varsayımları konularını içermektedir.

2

NLP Nasıl Çalışır?

NLP Nasıl Çalışır? dersinde; NLP’nin Çalışma Şekli, Hayatı Nasıl Anlamlandırırız?, Temsil Sistemleri, Görsel Temsil Sistemi, İşitsel Temsil Sistemi, Dokunsal Temsil Sistemi, İşitsel Dijital, Synaethesia Tanımları, Göz Erişim İpuçları, Bilinç Seviyeleri, Kişilik Yapısı, Beyin Dalgaları ve Çalışma Frekansları ve Farklı Beyin Dalgaları konularını içermektedir.

3

NLP Nörolojik Aşamalar

NLP Nörolojik Aşamalar dersinde; NLP Nörolojik Seviyeler, Aşama Tanımları, Öğrenme Seviyeleri, Öğrenme Seviyeleri Tanımlama ve Bilinçdışı Farkındalık Çalışması konularını içermektedir.

4

NLP Nörolojik Aşamalar - Kimya Seansı

NLP Nörolojik Aşamalar dersinde; Konuk Eğitmen Işılay Artut ile Kimya Seans Uygulamasını içermektedir.

5

NLP Teknikleri ve Uygulamaları - Kaynak Çapa

NLP Teknik ve Uygulamaları Kaynak Çapa dersinde; Duygu Yönetimi, Çapalama Tipleri, Görsel Çapa, İşitsel Çapa, Dokunsal Çapa, Kokusal Çapa, Tatsal Çapa, Duygu Yönetimi İçin Kullanılan Çapalar, Kaynak Çapa, Yığınak Çapa, Prosedürleri ve Kaynak Çapa Seans Uygulaması konularını içermektedir.

6

NLP Teknikleri ve Uygulamaları - Zincirleme Çapa

NLP Teknik ve Uygulamaları Zincirleme Çapa dersinde; Zincirleme Çapa Tanımlama, Prosedür ve Zincirleme Çapa Seans Uygulaması konularını içermektedir.

7

NLP Teknikleri ve Uygulamaları - Çapa Çökertme

NLP Teknik ve Uygulamaları Çapa Çökertme dersinde; Çapa Çökertme Tanımlama, Prosedür ve Çapa Çökertme Seans Uygulaması konularını içermektedir.

8

NLP Teknikleri ve Uygulamaları - Walt Disney Metodu

NLP Teknik ve Uygulamaları Walt-Disney Metodu dersinde; Walt-Disney Metodu Tanımlama, Prosedür ve Walt-Disney Metodu Seans Uygulaması konularını içermektedir.

9

NLP Teknikleri ve Uygulamaları Alt Modaliteler - Hoşlanma - Hoşlanmama Metodu

NLP Teknik ve Uygulamaları Alt Modaliteler Hoşlanma-Hoşlanmama Metodu dersinde; Alt Modaliteler Tanımlama, Görsel, İşitsel, Dokunsal, Kokusal, Tatsal Tanımlama Soruları, Hoşlanma-Hoşlanmama Tanımlama, Prosedür ve Seans Uygulaması konularını içermektedir.

10

NLP Teknikleri ve Uygulamaları Alt Modaliteler - İsteği İnanca Çevirme Metodu

NLP Teknik ve Uygulamaları Alt Modaliteler İsteği İnanca Çevirme Metodu dersinde; İsteği İnanca Çevirme Tanımlama, Prosedür ve Seans Uygulaması konularını içermektedir.

11

NLP Teknikleri ve Uygulamaları Alt Modaliteler - Eskiden İnandığını, İnanmak İstemediğine Çevirme Metodu

NLP Teknik ve Uygulamaları Alt Modaliteler Eskiden İnandığı, İnanmak İstemediğine Çevirme Metodu dersinde; Eskiden İnandığı, İnanmak İstemediğine Çevirme Metodu Tanımlama, Prosedür ve Seans Uygulaması konularını içermektedir.

12

NLP Teknikleri ve Uygulamaları - Geçmişe Ait Tıkanıklıkları Açma - Fiziksel Zaman Çizgisi (Time-Line) Prosedürü

NLP Teknik ve Uygulamaları Alt Modaliteler Geçmişe Ait Tıkanıklıkları Açma dersinde; Geçmişe Ait Tıkanıklıkları Açma Tanımlama, Fiziksel Zaman Çizgisi (Time-Line) Tanımlama ve Oluşturma, Prosedür ve Seans Uygulaması konularını içermektedir.

13

NLP Teknikleri ve Uygulamaları - Geçmişe Ait Tıkanıklıkları Açma - Zihinsel Zaman Çizgisi (Time-Line) Prosedürü

NLP Teknik ve Uygulamaları Alt Modaliteler Geçmişe Ait Tıkanıklıkları Açma Zihinsel Zaman Çizgisi (Time-Line) Prosedürü dersinde; Geçmişe Ait Tıkanıklıkları Açma Tanımlama, Zihinsel Zaman Çizgisi (Time-Line) Prosedürü Tanımlama ve Oluşturma, Prosedür ve Seans Uygulaması konularını içermektedir.

14

NLP Teknikleri ve Uygulamaları - Patern Kırma Tekniği

NLP Teknik ve Uygulamaları Alt Modaliteler Patern Kırma Tekniği dersinde; Patern Kırma Tekniği Tanımlama, Prosedür ve Seans Uygulaması konularını içermektedir.

15

NLP Teknikleri ve Uygulamaları - Stratejiler Metodu

NLP Teknik ve Uygulamaları Alt Modaliteler Stratejiler Metodu dersinde; Stratejiler Metodu Tanımlama, Karar Verme Seviyeleri Tanımlama, Stratejiler Metodundaki Kısaltmalar, Prosedür ve Seans Uygulaması konularını içermektedir.

16

NLP Teknikleri ve Uygulamaları - İstenmeyen Durumlardan Kurtulma - Yer Değiştirme (SWISH) Tekniği Prosedürü

NLP Teknik ve Uygulamaları Alt Modaliteler İstenmeyen Durumlardan Kurtulma-Yer Değiştirme (SWİSH) Tekniği Prosedürü dersinde İstenmeyen Durumlardan Kurtulma Tanımlama, Yer Değiştirme (SWİSH) Tekniği Prosedür ve Seans Uygulaması konularını içermektedir.

17

NLP Teknikleri ve Uygulamaları - Fobilerden Kurtulma - Sinema Tekniği Prosedürü

NLP Teknik ve Uygulamaları Alt Modaliteler Fobilerden Kurtulma-Sinema Tekniği Prosedürü dersinde; Fobilerden Kurtulma Tanımlama, Sinema Tekniği Prosedür ve Seans Uygulaması konularını içermektedir.

Başa Dön

Dokümanlar

logo

NLP Eğitim Dokümanı