Bilginet Akademi
ISO 9001:2015 KYS Kurulum ve Danışmanlığı Eğitimi
A.Sumru Uçaklı Erçik / Oğuz Levent Uzer

ISO 9001:2015 KYS Kurulumu ve Danışmanlığı Eğitim Programı sayesinde, Kurulum Standardının temel prensiplerini öğrenerek Kalite Yönetim Sistemlerini etkili bir şekilde kurmayı ve uygulamayı öğrenebilirsiniz!Uluslararası ISO 14001:2015 Baş Denetçi Eğitimi
OĞUZ HAKAN AKSU

Uluslararası ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi Baş Denetçi eğitimi ile siz de küresel ısınma, iklim değişikliği, biyoçeşitliliğin bozulması gibi birçok çevresel problemleri doğru bir şekilde anlayabilir ve sürdürülebilir çözümler üretebilirsiniz!
Uluslararası ISO 22000:2018 Baş Denetçi Eğitimi
TÜLİN AY

Daha güvenli gıda, daha sağlıklı yaşam demektir. Uluslararası ISO 22000:2018 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemleri standardını öğrenerek parlak bir geleceğe herkes için adım atın!
Bebek Spa ve Masajı Eğitimi
Sevilay Kurt

Hayata gözlerini yeni açmış bir bebekle kurulacak en iyi iletişim yolu dokunmaktır. Hayat dokunmakla başladığı gibi bilinçli, doğru dokunma ve suda dansla birlikte daha da güzelleşir. Sizde küçük dokunuşlar yaparak bebeklerin hayatlarını daha da güzelleştirebilirsiniz.


Bebek Bakımı Eğitimi
Gül Ertem / Sevilay Kurt

Yeni doğmuş bir bebek, umutlarla dolu inanılmaz güzel bir hayattır. Bebeklerin sağlıklı doğmasını sağlamak için yapılacak çok şey var ve doğduktan sonra da düşünülecek çok şey var. İster sağlık alanında çalışan olun ister ebeveyn olun, Bebek Bakımı Eğitimi yeni doğan bebeklerin, doğduktan sonraki günlerde ve haftalarda sağlıklı ve mutlu büyümesini sağlamak için mükemmel bir fırsat!
oyun-terapisi OYUN TERAPİSİ
Fundem Ece Erdem

Çocukların dili oyun, kelimeleri oyuncaklardır. Oyun Terapisi Eğitimi, çocukların dünyalarına ulaşarak, onların yaşadığı sorunları çözmeye çalışır.
kalite-muhendisligi Kalite Mühendisliği ve Yöneticiliği Eğitimi
Hülya Yalçın/ DR. İSMAİL DURGUN

Entegre Kalite Mühendisliği ve Yöneticiliği eğitim programı sayesinde; bir kuruluşun, stratejik planlama, pazarlama, ürün ve üretim süreci tasarımı, üretim gibi süreçlerini etkin bir şekilde planlanması, uygulanması, performansının izlemesi ve sürekli iyileştirilmesi için, birçok yönetimsel ve istatistiksel araç sunma becerisine sahip olabilirsiniz.