ISO 9001:2015 KYS Kurulum ve Danışmanlığı Eğitimi

A.Sumru Uçaklı Erçik / Oğuz Levent Uzer

Kalite Sistem Kurulum Danışmanı-Eğitmen / Kalite ve Verimlilik Uzmanı-Eğitmen

Kurulum Standardının temel prensiplerini öğrenerek Kalite Yönetim Sistemlerini etkili bir şekilde kurmayı ve uygulamayı öğrenmek ister misiniz? O hâlde siz de ISO 9001:2015 KYS Kurulumu ve Danışmanlığı Eğitim Programı ile birlikte, işletmelerin süreçlerini optimize etmelerini ve rekabet avantajı elde etmelerini sağlayarak başarıya giden yolculuklarında önemli bir kilometre taşı olabilirsiniz!

61 video eğitim
Image
Eğitim Tanıtım videosu
Ders Planı

Kurulum Standardının temel prensiplerini öğrenerek Kalite Yönetim Sistemlerini etkili bir şekilde kurmayı ve uygulamayı öğrenmek ister misiniz? O hâlde siz de ISO 9001:2015 KYS Kurulumu ve Danışmanlığı Eğitim Programı ile birlikte, işletmelerin süreçlerini optimize etmelerini ve rekabet avantajı elde etmelerini sağlayarak başarıya giden yolculuklarında önemli bir kilometre taşı olabilirsiniz!

61 video eğitim

A.Sumru Uçaklı Erçik / Oğuz Levent Uzer

Kalite Sistem Kurulum Danışmanı-Eğitmen / Kalite ve Verimlilik Uzmanı-Eğitmen


ISO 9001:2015 KYS Kurulum ve Danışmanlığı Eğitimi'nde neler var?

Bilginet Akademi

61 modül

Bilginet Akademi

60 saat eğitim

ISO 9001:2015 KYS Kurulumu ve Danışmanlığı Eğitim Programı Nedir?

ISO 9001:2015 KYS Kurulum ve Danışmanlığı Eğitim Programı, işletmelerin kalite yönetim sistemlerini kurmaları, uygulamaları ve sürekli olarak iyileştirmeleri için tasarlanmış özel bir eğitimdir.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardı hakkında bilgilenmek, sistem kurmak ve faaliyet göstermek isteyen katılımcılar, bu eğitim sonunda Kalite Yönetim Sistemleri konusundaki temel kavramları ve yaklaşımları, ISO 9001:2015 standardı şartlarını, sistemin kurulumunu, işletilmesi ve geliştirilmesi konusunda deneyim sahibi olacaklar.

ISO 9001:2015 KYS Kurulum ve Danışmanlığı Eğitim Programı, müşteri memnuniyetini artırmak, iş süreçlerini etkinleştirmek ve kaliteyi sürekli olarak iyileştirmek için önemli bir çerçeve sağlar. Bu bağlamda standardın uygulanması, işletmelerin daha iyi bir hizmet sunmalarına, süreç verimliliğini artırmalarına ve rekabetçiliklerini güçlendirmelerine yardımcı olacak.

Katılımcıların ISO 9001:2015 standardının temel prensiplerini anlayarak kalite yönetim sistemlerini etkili bir şekilde kurmayı ve uygulamayı öğreneceği bu program, işletmelerin kalite yönetimi alanında derinlemesine bilgi ve beceri kazanmalarını sağlayarak, ISO 9001:2015 standardının gerekliliklerini anlama, kalite yönetim sistemlerini kurma ve sürekli olarak iyileştirme süreçlerini yönetme konularında onları destekleyecek nitelikte tasarlandı!

Bu noktada eğitim programımızın en önemli özelliği; standart versiyonu güncellenmeye gidildiğinde öğrenci panelinizdeki eğitimin de  güncellenmesi! Bu vesileyle standardın en güncel haline ömür boyu erişim sağlayabileceksiniz.

 

Daha Fazla

ISO 9001:2015 KYS Kurulumu ve Danışmanlığı Eğitim Programının Amacı Nedir?

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemini herhangi bir kurumda ilk defa kuracak veya var olan kalite yönetim sistemini geliştirecek olan kalite yöneticileri, kalite yönetim temsilcileri veya orta kademe yöneticilerin sistem kurulumu ile ilgili genel bilgileri alarak sürekli gelişmeleri için gerekli olan tüm temel bilgiye sahip olmalarını sağlamaktır.


Eğitim programı, katılımcıların işletmelerinde etkin kalite yönetim sistemleri kurmalarına ve bu sistemler aracılığıyla işletme performansını artırmalarına olanak tanır. Bu sayede, işletmeler müşteri memnuniyetini artırır, iş süreçlerini optimize eder ve pazarda güçlü bir konum elde ederler. Katılımcılar, eğitim sonunda edindikleri bilgi ve deneyimlerle işletmelerine değer katarak sürdürülebilir bir büyüme ve başarı için temel oluştururlar.

Daha Fazla

ISO 9001:2015 KYS Kurulumu ve Danışmanlığı Eğitim Programı Neden Önemli?

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Kurulum ve Danışmanlığı Eğitim Programı, işletmelerin süreçlerini optimize etmelerini ve rekabet avantajı elde etmelerini sağlayarak başarıya giden yolculuklarında önemli bir kilometre taşıdır.

Daha Fazla
ISO 9001:2015 KYS Kurulum ve Danışmanlığı Eğitimi

ISO 9001:2015 KYS Kurulumu ve Danışmanlığı Eğitim Programı Kursiyerlere Ne Vadediyor?

• ISO 9001:2015 KYS Kurulum standardının gerekliliklerini detaylı olarak anlama ve işletmelere etkin bir şekilde uygulama becerisi kazanacaksınız.

• Kalite yönetim sistemi kurulumu ve uygulamasında uzmanlaşarak işletmenizin performansını artıracaksınız.

• Sürekli iyileştirme stratejileri geliştirerek işletmeleri daha rekabetçi bir hale getireceksiniz.

• Süreçleri analiz etme ve iyileştirme stratejileri geliştirme becerisi kazanacaksınız.

• Riskleri yönetme ve sorunları çözme konusunda daha etkili olacaksınız.

• ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Kurulumu ve Danışmanlığı Eğitimi ile işletmenizin kalite yönetim sürecini daha şeffaf hale getirir ve iç ve dış paydaşlarla iletişiminizi güçlendireceksiniz.

• Liderlik ve ekip yönetimi becerilerinizi geliştirerek iş birliğini artıracaksınız.

• Müşteri memnuniyetini odaklı bir yaklaşım benimseyerek müşteri sadakatini artıracaksınız.

• Kariyerinizde ilerler ve işletmelere değer katarak başarıya giden yolda daha güçlü adımlar atacaksınız.

• Eğitim sertifikanız İstanbul Kent Üniversitesi (KÜYEM) onaylı olacak ve sertifikanız aynı zamanda e-devlette sertifikalarım bölümünde de yer alacaktır.

• Belli saat dilimlerinde alınan eğitimler yerine kendi hızınızda ve istediğiniz yerden eğitime devam edebilirsiniz.

• Eğitim programına katılmak için 18 yaş ve üzeri olması gerekmektedir.

ISO 9001:2015 KYS Kurulumu ve Danışmanlığı Eğitim Programına Kimler Katılabilir?

• ISO 9001:2015 KYS Sistem Kurulum ve Danışmanlığı Eğitimi alanında uzmanlaşmak isteyen sistem sorumluları,

• Kalite yöneticileri,

• İşletme sahipleri, 

• İlgili bölüm çalışanları,

• Kalite yönetimi konusunda bilgi ve becerilerini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

Yasal Düzenlemeler: Güncel bilgiler ve veriler takip edilir.

Sertifika Revizyonu Hakkında: Eğitimin yeni revizyonu geldiğinde sertifika güncellemesi yapılmamaktadır. Revizyon için tekrar başvuru gerekir.

Süpervizyon: 16 Saat

Canlı Yayın: 4 Saat

Eğitim Saati: 60

Video Saati: 12 Saat 20 dakika

Modül Sayısı: 69

Eğitmen Adı: A.Sumru Uçaklı Erçik - Oğuz Levent Uzer

Eğitim Dili: Türkçe

Daha Fazla
trainer
Eğitmen
A.Sumru Uçaklı Erçik / Oğuz Levent Uzer

Kalite Sistem Kurulum Danışmanı-Eğitmen / Kalite ve Verimlilik Uzmanı-Eğitmen

A.Sumru Uçaklı Erçik

2007 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi Çevre Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Yönetim sistemleri, kişisel gelişim konularındaki temel eğitimlerini birçok kamu ve özel eğitim kuruluşlarından aldı.

2007-2019 yılları arasında Eğitmen- Kalite Müdürü- Danışman- Kalite Analisti, Yönetim Sistemleri Mühendisi ve Baş Denetçi unvanlarıyla çalışmaya başladı. Tüm holding kuruluşlarına ISO 16949, ISO 9001, ISO 17025, ISO 14001, ISO 18001, ISO 10002 yönetim sistemlerinin kurulumu ve yönetimi, rüzgâr kulesi imalatı kalite, iş sağlığı güvenliği ve çevre prosesinin kurulumu ve yönetimi, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, EN ISO IEC 17025 (test lab.), EN ISO IEC 17020 (muayene), EN ISO IEC 17024 (personel belgelendirme) yönetim sistemlerinin kurulumunu yaparken yönetim sistemlerinin kurulumunu gerçekleştirdi, akreditasyon faaliyetleri ve resmi kurumlarla yazışmalar yürüttü.

2019 yılı ve sonrasında ise Kurucu, Baş Denetçi, Eğitmen, Danışman unvanlarıyla görev aldı. Tüm sektörlerde ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 10002, ISO 31000, ISO 37001 Yönetim Sistemleri kurulum ve revizyonlarında, denetim öncesi/sonrası hazırlıklarında danışmanlık yaptı. Kuruluşlara 2. ve 3.taraf denetim hizmeti verdi. Bu görevleri esnasında Kuruluş içi ve genel katılıma açık olarak, tüm sektörler için ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 19011, ISO 10002, ISO 37001, ISO 31000, ISO 31010, ISO 17024, ISO 17020, ISO 17025, ISO 17030 ve ISO 21001 Yönetim Sistemleri Standartlarının bilgilendirme eğitimlerini, teknik eğitimleri ve kişisel gelişim eğitimleri verdi.

Çok sayıda makaleler yazdı. En İyi Denetim Hazırlığı Ödülü, Danışmanlık Challenge Şampiyonluğu, Yönetim Sistemlerinde İnovasyon USTUNBERK HOLDING En İyi Sunum Ödülü, Bursa’nın Sorunları Sempozyumunda TMMOB Plaket vb. ödüller kazandı.

 

Oğuz Levent Uzer

2002 yılında Kocaeli Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun oldu. ZTR Danışmanlıkta Kurucu - Altı Sigma Kara Kuşak olarak, Sigma Center Şirket Ortağı, Presmetal A.Ş. Planlama Şefi, KORTEKS Mensucat Lojistik Planlama Sorumlusu olarak çalıştı.

Yalın Üretim Bilgilendirme, 5S (İş Yeri Organizasyonu), KAIZEN, Temel Problem Çözme Teknikleri, Simülasyonlu Otonom Bakım, Yalın Altı Sigma, Sarı Kuşak, Yeşil Kuşak, Kara Kuşak, Uzman Kara Kuşak, Proses Ölçme ve Proses Yeterlilik, Minitab ile Ölçüm Sistemleri Analizi, Otomotiv Kalite Yönetim Sistemleri, Ölçüm Sistemleri Analizi, İleri Ürün Kalite Planlaması, Üretim Parçası Onay Prosesi, Global 8D Problem Çözme Teknikleri, JCI Akreditasyonu Standartları, Yalın Hastane, Proje Yönetimi, Minitab ile Veri Analizi gibi alanlarda birçok uzmanlığı vardır.

Medicabil Hastanesi, Tofaş Türk Otomobil Fabrikası, Petlas Türk, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, Erdemoğlu Holding, Yurtbay Seramik, Family Grup, Nills Mobilya, Toksan Yedek Parça, Tüpraş, Vodafone Telekomünikasyon, Hyundaı Assan Otomotiv Sanayi, Eti Maden Çevre Bilinçlendirme, Karayolları 7. Bölge Müdürlüğü vb. birçok kuruluşun kalite yönetim süreçlerinde Altı Sigma Kara Kuşak – ISO 9001 Baş Denetçi unvanlarıyla sorumluluk aldı.

 

 

 


Örnek sertifikalar
logo
logo
logo
Kursiyerlerimiz anlatıyor