İstanbul Ticaret Üniversitesi Onaylı Kalite Mühendisliği Eğitimini Şimdi öğrenmeye başlayın. Bu Eğitim ile Liderlik Yapabilecek Bilgi Seviyesine Ulaşabilirsiniz.

Bilgi Güçlendirir!
exclusive
video_icon

Telefonundan izle

Her yerden izle, her zaman öğren.

Çalıştığınız kuruluşlarda, tüm kalite yönetimi ve iyileştirme faaliyetlerinin planlanması ve uygulanmasında liderlik yapabilecek bilgi seviyesine ulaşmış olacaksınız.

Kalite Mühendisliği Eğitimi

Kalite Mühendisliği ve Yöneticiliği Eğitimi

Bu eğitim ile bağımsız veya entegre olarak kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği, müşteri sadakat yönetimi uygulamalarının ilgili yönetim sistemi standardı gereklilikleri doğrultusunda şekillendirilebilmesi, standart gerekliliklerinin kurum ve işletmelerde kurulması, uygulanması ve sürdürülebilirliğinin sağlaması için çalışan ekiplerin donanım ve yetkinliklerini arttırmak, fayda sağlayan ve sürekli gelişime açık olan bakış açısına sahip profesyonellere katkı sağlamayı hedeflemiştir.


Kursiyerlerimiz Anlatıyor


Süpervizyonlar
Her yerden izle!

Dersleri yanınızda taşıyın. İster telefonda, ister tabletinizde eğitimlerimizi istediğiniz zaman diliminde izleyebilirsiniz.


iso

EĞİTİMİ TAMAMLADIĞINIZDA

Küresel rekabetin arttığı imalat ve hizmet sektörleri kalite departmanlarına önem vermektedir. Bu eğitim sayesinde kalite departmanlarında görev alabilir ve yönetici olabilirsiniz.

sem

İstanbul Ticaret Üniversitesi onaylı Kalite Mühendisliği ve Yöneticiliği derslerine ve özel materyallere ömür boyu erişmek için bugün kaydolun. Mobil veya masaüstünde kendi hızınızda öğrenin.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Onaylı Kalite Mühendisliği Eğitimini Şimdi öğrenmeye başlayın.

Bilgi Güçlendirir!

Kalite Mühendisliği Eğitimi

Bir kuruluşun, stratejik planlama, pazarlama, ürün ve üretim süreci tasarımı, üretim gibi süreçlerini etkin bir şekilde planlaması, uygulaması, performansını izlemesi ve sürekli iyileştirmesi için, birçok yönetimsel ve istatistiksel araç sunma becerisine sahip olabilirsiniz.


Bilginet Akademi
CPD Sertifikası

Bize e-posta adresinizi vererek Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz

Süpervizyonlar
Her yerden izle!

Dersleri yanınızda taşıyın. İster telefonda, ister tabletinizde eğitimlerimizi istediğiniz zaman diliminde izleyebilirsiniz.

444 2 202

Facebook
Instagram
YouTube
Whatsapp
Copyright © 2017-2019 Bilginet Akademi | Tasarım & Yazılım: Lucid Dream Creative

Fundem Ece Erdem

Bilginet Akademi, her beceri seviyesine sahip bireylere yönelik online eğitim kurumudur.

CPD Sertifikası

İngiltere Merkezli CPDSO (Continuous Professional Development Standarts Office) tarafından eğitimlerimiz akredite edilmiştir.