İstanbul Ticaret Üniversitesi ve CPD Onaylı Masal terapisi Eğitimi ile çocukların olumsuz davranışlarını değiştirebilmeyi öğrenirsiniz.

Bilgi Güçlendirir!
exclusive
video_icon

Telefonundan izle

Her yerden izle, her zaman öğren.

Masal terapisinin amacı çocuğun kendini duygusal olarak iyi hissetmesini sağlamaktır. Çocuk alanında çalışan kişilerin yaşanılan zorlukları tespit ederek baş edebilme becerilerini arttırma noktasında farkındalık kazanarak destek olmanızı sağlar,

HATİCE SÖNMEZ

Hatice SÖNMEZ

Uzman Klinik Psikolog


Lisans eğitiminin İstanbul Bilim Üniversitesi psikoloji bölümünü bölüm ikincisi olarak bitirmiş, ardından Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisansı programını tamamlamıştır. Yüksek Lisans süresince NPİstanbul Nöropsikiyatri Hastanesi’nde ise staj programına dahil olmuştur. Yüksek Lisans bitirme tezimin konusu: ‘Çalışma Yaşamındaki İş Stresinin Depresyon ve Benlik Saygısı ile ilişkisi: Okul öncesi, İlkokul, Ortaokul ve Lise Öğretmenleri Üzerine Bir Uygulama‘dır. Devamındaki süreçte 3-6 yaş arası öğrencilerin rehberlik çalışmalarını yürütmüştür. Bunun yanı sıra İstanbul Kültür Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon eğitimini tamamlamıştır.Devamını Oku

Eğitim içerikleri
Kursiyerlerimiz Anlatıyorvideo_icon

21 DERS

Çocuklar masallar ile sınırların olmadığı bir evren yaratır. Masal Terapisi Eğitimi ile çocukların yarattığı evrene misafir olurken, yaşadıkları zorlukları masal ile aşmasına yardımcı olur.

sem

İstanbul Ticaret Üniversitesi ve CPD onaylı Masal Terapisi Eğitimi Video derslerine ve özel materyallere ömür boyu erişmek için bugün kaydolun. Mobil veya masaüstünde kendi hızınızda öğrenin.

Şimdi öğrenmeye başlayın.

Bilgi Güçlendirir!

Masal Terapisinin Önemi

Masal terapisi ile çocuklar kelimeleri kullanmak yerine masal ve materyalleri aracılığıyla, kendini ifade edebilmeyi, günlük yaşamında baş edemediği problemleri çözebilmeyi ve olumsuz davranışlarını değiştirebilmeyi öğrenir.

Terapötik amaç için kullanılan bir yöntemdir.


Fundem Ece Erdem
CPD Sertifikası

Bize e-posta adresinizi vererek Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz

Süpervizyonlar
Her yerden izle!

Dersleri yanınızda taşıyın. İster telefonda, ister tabletinizde eğitimlerimizi istediğiniz zaman diliminde izleyebilirsiniz.

444 2 202

bilginetakademi@hs02.kep.tr

Facebook
Instagram
YouTube
Whatsapp
Copyright © 2017-2019 Bilginet Akademi | Tasarım & Yazılım: Lucid Dream Creative

Fundem Ece Erdem

Bilginet Akademi, her beceri seviyesine sahip bireylere yönelik online eğitim kurumudur.

CPD Sertifikası

İngiltere Merkezli CPDSO (Continuous Professional Development Standarts Office) tarafından eğitimlerimiz akredite edilmiştir.